Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1126 Kez Okundu

Amımı Örümcek Ağı Kaplamıştı

Amımı Örümcek Ağı Kaplamıştı

Merhaba, ben Özgür, 33 yaşında, bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum. Şirketin mali işlerini denetlenmesi için özel bir müşavirlik firmasıyla anlaşmıştık. Müşavirlik firmasından Neslihan hanımla sıksık telefonla ve internet üzerinden görüşüyorduk. Günler geçtikçe internetten sıksık konuşup, yakınlaşmaya başlamıştık. Bir sabah ona, “Ya bu kadar çok konuşuyoruz, ama birbirimizi gerçekte tanımıyoruz. Seni yakından tanımak istiyorum!” dedim. O da aynı fikirde olduğu için kabul etti. Ve buluşup tanıştık. Neslihan 27 yaşındaydı, 1.65 boyunda, 58 kiloda, tam bir afetti. Daha önce evlenmiş boşanmış, babası vefat ettiği için annesi ve Lise son sınıfa giden kızkardeşine bakıyormuş.

Artık onunla dışarıda da görüşmeye başlamış ve iyice samimileşmiştik. Her konuda rahatça konuşabiliyorduk. Ama konuşmalarımız bazen cinselliğe, kadın erkek ilişkilerine geliyordu. Böyle zamanlarda Neslihan hemen konuyu kapatmaya çalışıyordu, rahatsız olduğunu, o konuları konuşmayı sevmediğini söylüyordu. Ben üsteledikçe, o kaçıyordu. En sonunda ısrarlarıma dayanamadı ve “Ya, evliyken kocam işini bitirir döner kıçını yatardı, zevk alamazdım!” dedi. “Ne yani, artık hiç mi canın seks istemiyor?” diye sorduğumda, Neslihan gülerek, “Amımı örümcek ağı kapladı, artık o ağı kimse temizleyip içine giremez!” dedi. “Ben temizler ve girerim!” deyince, “Boşuna uğraşma!” dedi yine gülerek.

Ogünden sonra, ben artık onu sikebilmenin yollarını arıyordum. Her kadın iltifattan ve ufak hediyelerle şımartılmaktan hoşlanır, Neslihan da aynıydı. Hemen her gün iş çıkışı buluşup dolaşıyorduk, ona iltifatlar ediyor, ufak tefek hediyeler alıyordum. Sevgili gibi olmuştuk, ama bunu ikimiz de dile getirmiyorduk.

Bir gün, buluşmak için sözleştiğimiz Cafe’ye gidip Neslihan’ı bekledim. Biraz gecikmişti ve geldiğinde yanında kızkardeşi de vardı. Kızkardeşi ile alışverişe çıktığını, geç kalınca beni daha fazla bekletmemek için yanında onu da getirdiğini söyledi, özür diledi. Ben de, sorun olmadığını, ailesinden biri ile tanıştığım için mutlu olduğumu söyleyince rahatladı. Üçümüz birşeyler yeyip içtikten sonra kalktık, onları evlerine bıraktım. Apartmanın önünde ayrılırken, Neslihan, eve çıkıp annesiyle de tanışmamı istedi. Kabul ettim, beraber çıktık eve. Annesiyle tanışma, çay kahve derken, o geceyi öyle bitirdik.

Ertesi gün beni aradı ve annesinin beni çok sevdiğini, sıksık kendilerini ziyaret etmemi istediğini söyledi. Neslihan’la artık elele gözgöze dolaşır olmuştuk, birbirimize ‘Aşkım’ falan diyorduk. Bir haftasonu annesi kahvaltıya çağırdı beni. Sabah erkenden kalkıp gittim. Kahvaltıdan sonra şiddetli bir başağrısı başladı bende. Neslihan’dan ağrı kesici isteyip içtim, ama geçmek bilmiyordu ağrı. Müsade isteyip, eve uyumaya gideceğimi söyleyince, annesi, “Burası ev değil mi oğlum, geç içeriye uyu!” diye kızdı. Neslihan elimden tutup beni kendi odasına götürdü. Yaklaşık 1 saat kadar uyuduktan sonra uyandığımda, Neslihan’ı başucumda oturmuş, bana bakarken buldum. “Nasıl oldun aşkım?” diyerek saçlarımı okşadı. Sonra yanıma uzandı. “Ne yapıyorsun, annen içeride, buraya gelirse ayıp olur!” dedim. “Annem komşuya gitti, evde yalnızız aşkım!” deyince rahatladım.

Çok güzel kokusu vardı, kokusunu içime çekiyordum. İyice sokulup sarılmaya başlamıştı. Elleri saçlarımda dolaşıyordu, gözleri kapalıydı. Ben de onun saçlarını okşayıp, alnından öpmeye başladım. İlk önce ürperdi, sonra hoşuna gitmiş olacak ki gülümsedi. Bundan cesaret alarak dudaklarından öpmeye başladım. Karşılık alınca devam ettim öpmeye. Ellerimi sırtında dolaştırmaya başladım. Ben öptükçe, Neslihan’ın nefes alması daha da hızlanmaya başlamıştı. Öperek yavaşça boynuna indim. Kendimi zor tutuyordum, yarrağım taş kesilmiş, damarları kabarmış, zonkluyordu. Boynunu öperken sütyeninin üstünden göğüslerini sıkmaya başladım. O da benim vücudumu okşamaya başlamıştı.

Ben onun göğüslerini okşarken, Neslihan önce yarrağımı avuçladı, sonra fermuarımı açıp yarağımı dışarı çıkardı, ileri geri sıvazlayarak 31 çektirmeye başladı. Böyle rahat olmuyordu, hemen pantolonumu ve boxerimi çıkardım. Neslihan da o sırada kendi tişörtünü ve sütyenini çıkarıp göğüslerini serbest bıraktı. Neslihan şimdi yarağımı sıvazlarken, ben de onun göğüslerini emiyordum. Elimi de eteğinin altına attım, külodunun üzerinden amını avuçladım. Külotu sırılsıklam olmuştu ve amı cayır cayır yanıyordu. “Şunları da çıkarsana!” dediğimde, hemen eteğini ve külodunu da çıkardı, çırılçıplak kaldı. Bacaklarını araladım, kafamı hemen amına gömüp, yalamaya, sularını emmeye başladım. Amının muhteşem bir tadı ve kokusu vardı. Epey bir süre yaladım amını. Neslihan inleyerek kıvranıyordu.

Sonra yüzüstü yatırıp, ensesini, boynunu, sırtını öperek kalçalarına indim. Kalçalarını öpüyor, okşuyor, acıtmadan kaba etlerini ısırıyordum. Götünün yanaklarını ayırıp dilimi göt deliğinin etrafında gezdiriyordum. Göt deliğinden sonra yine amını yalıyorum. Neslihan aniden doğruldu, beni sırtüstü yatırıp, üzerime ters döndü. 69 olmuştuk. Yarrağımı ağzına alıp emmeye başladı. Vantuz gibi emiyordu. Ben de amını yalayıp, amına parmağımı sokup çıkarıyordum. Bir süre sonra Neslihan yalamayı bırakıp döndü ve “Yarağını içimde istiyorum aşkım!” dedi.

Doğrulup, Neslihan’ı sırtüstü yatırdım. Bacakarasına yerleşip, yarrağımı amının dudakları arasına sürtmeye başladım. Bunu yaparken Neslihan çıldırıyordu, inlemeleri artmıştı. “Gir içime artık, hadi!” diyordu. Amının deliğine yarağımı denk getirip, usulca içine girmeye başladım. Hepsi girdiğinde derin bir, “Ohhhh!” çekti. Amı yanıyordu ve daracıktı. Yavaş hareketlerle girip çıkmaya başladım. Ve hızımı arttırdım. Ben siktikçe kendinden geçiyordu. Mümkün olabildiğince değişik pozisyonlarda sikmek istiyordum onu. Domaltıp arkadan amına sokmaya devam ettim. Bir süre de bu şekilde siktim. Sonra Neslihan üste çıktı, yarrağımı amına sokup, oturup kalkmaya başladı. Çığlık atıp inliyordu. Yeniden altıma alıp sikmeye devam ettim. Artık boşalmak üzereydim. İyice hızlandım. İkimiz aynı anda titreyerek boşaldık.

Amından yarrağım küçülüp kendiliğinden çıkana kadar bekledim. Bu sırada Neslihan’ın dudaklarını, memelerini, öpüp okşuyordum. Neslihan halen kendinden geçmiş halde yatıyordu. Üstünden kalkıp yanına uzandım, ama halen memelerini, amını okşuyordum, doyamamıştım Neslihan’ı sikmeye. Neslihan kendine gelince, ıslak mendille amını ve yarrağımı temizledi. Birbirimize sarılıp sigara yaktık. Neslihan’ın kollarında uyumak istiyordum. “Böyle yarım saat uyusam nasıl olur aşkım?” diye sordum. “Tamam aşkım, uyu, ben seni uyandırırım!” deyince, gözlerimi kapadım. Kollarında uyumuşum hemen.

Yarrağımda bir sıcaklık ve ıslaklıkla uyandığımda, Neslihan’ın yarrağımı ağzına alıp, emdiğini gördüm. O yaladıkça, yarrağım tekrar hareketlenmeye ve sertleşmeye başladı. Büyük bir ustalıkla yarrağımın başını ağzına alıp, dilini ucunda gezdirip, taşaklarımı okşuyor, emiyordu. Zevkten kıvrandırıyordu beni. Bir ara ağzından yarrağımı çıkarıp, “Ne güzel birşeymiş bu yaa, ben bunu yerim durmadan!” dedi gülerek. Sonra da üstüme ters çıkıp yarrağımı emerken, amını ağzıma dayadı. Ben de dil darbeleri atmaya başladım amına. Dilimi amına sokup çıkarıyordum. Arada kalçasına tokat atıyordum. Yarrağım ağzındayken inliyordu. Harika bir duyguydu bu. Aylardır hayalini kurduğum am dilimin ucundaydı. Amını yalayıp parmakladıkça Neslihan daha hevesli yalayıp, köküne kadar ağzına almaya başladı yarrağımı.

Daha fazla dayanamadım, Neslihan’ı kaldırıp, sırtı bana dönük olacak şekilde üstüme alıp, yarrağımı amına hizaladım. Neslihan yavaşça üstüme oturup, yarrağımı, “Ohhhh!” diyerek amına almaya başladı. Tamamını alınca kalkmadan bekledi. Kalçasını sağa sola oynatıyor, yarrağımın amının her yerine değmesini sağlıyordu. Usul usul inliyordu. Hafifçe kalçasını kaldırıp yarrağımı yarıya kadar çıkarıp, sonra birden tekrar kalçasını indirip yarrağımı köküne kadar içine aldı. Bu hareketi gittikçe daha seri ve hızla yapmaya başladı. Ben de alttan pompalamaya başladım. Neslihan giderek hızlandı, nefes nefeseydi. “Ahhh, ohhhh!” diye inleyip kasılmaya başladı. Tekrar orgazm oluyordu.

Üstümden kaldırıp yüzüstü yatırdım. Bacaklarını araladım, amını ve göt deliğini yalayıp parmaklıyordum. Neslihan kendinden geçiyordu. Sonra bacaklarını iyice ayırdım, yarağımı amının dudaklarına sürtüp, yarrağımın sadece ucunu amına sokup çıkarıyordum. Amacım onu çıldırtmaktı ve başardım da. “Sok artık! Köküne kadar sok! Sik beni” diye bağırmaya başladı. Bir süre daha devam ettim. Neslihan iyice kudurmuş, “Sok! Soksana!” diye inleyip duruyordu altımda. Hiç beklemediği bir anda birden kökledim amına. Öyle bir, “Ohhhh!” çekti ki, tarif edilmez. Üzerine uzandım, amına pompalamaya başladım. Ensesini, boynunu öpüp yalıyordum ve Tempomu da giderek artırıyordum. İkimiz de inleyip hırıltılar çıkarıyorduk. Sikmeye doyamıyordum Neslihan’ı, ama daha fazla dayanamayıp boşaldım amına. Aynı anda o da sarsılarak boşaldı.

Bir süre dinlendikten sonra toparlandık, ıslak mendille temizlendik, elbiselerimizi giyindik. Neslihan hemen evi kontrol etti, ev halen boştu, gelen giden yoktu. Çay yaptı. Salonda karşılıklı oturup çaylarımızı içerken annesi geldi, nasıl olduğumu falan sordu. Onlarla biraz oturduktan sonra müsade isteyip kalktım.

Evime giderken, yolda Neslihan’dan mesaj geldi, “Örümcek ağını iyi temizledin aşkım!” diyordu.