Sex Hikayeleri

8 ay önce - Admin Ekledi - 1409 Kez Okundu

Olgun sevgilim ve havuz temizlikçileri

Olgun sevgilim ve havuz temizlikçileri

Geçen yaz sevgilimle (Filiz) tatil için İspanyaya gittik. Sevgilim 45 yaşında ama dipdiridir. 1.55 boyunda 65 kilo balık etli iri memeli ve bakımlıdır. Onunla rahat etmek için de özel bir mekan kiraladık. Mekan bahçesinde özel havuzu olan ufak tek katlı bir evdi. Evin sahibi havuzun çarşamba günü temizleneceğini söylemişti. Bu nedenle biz de her zamanki gibi günün tadını çıkartıyorduk. Sevgilim yakın çevremizdeki evlerden görünmediği için havuza minicik bikinisi ile yüzüyordu.

Havuzdan çıkmış şezlonga uzunmıştı. Islak bikini vücuduna yapışmış açık mavi bikinizinden büyük meme uçları ve alttada amı belli oluyordu. Ben alışveriş için bir iki hazırlık yapmak üzere eve girdim. Kendisine 2 saat sonra döneceğimi söyledim. Evi terk etmeden üst kattan ona bakıyordum. O sırada bahçe çitinin yanında onu seyreden iki kişiyi fark ettim. Ellerinde temizlik aletleri ile gelen iki genç ona bakıp konuşup gülüyorlardı. Ben sevgilimin beğenilmesinden hep heyecanlanan biri olarak onları izlemeye başladım. Bir süre sonra bahçeden içeriye girdiler. Filiz şaşırıp onlara neler olduğunu sordu ve sonra telefonla beni aradı nerdesin dedi. Ben de çarşıdayım sanırım yanlış anlaşma oldu bugün geldiler dedim.

Oda tamam dedi. temizlikçilerle kısa bir süre konuştu ve güneşlenmeye devam etti. ben olanları yukarıdan izliyordum. biri 20 diğeri en fazla 25 yaşlarında olan temizlikçiler sevgilime bakıp işaretleşmeye devam ediyorlardı. biri diğerine memelerinin büyüklüğünü işaret edip duruyordu. bu sırada Filizde şezlongunda doğrulmuş onlara bakıyordu. temizlikçilerden biri havuzun içine girmek için pantlonunu çıkarttı suya daldı.çıktığında slip mayosunun önündeki kabarıklık uzaktan bile görünüyordu. genelde utangaç olan Filizin rahat davranışlarına bir anlam veremiyordum ama olanları yukarıdan seyretmek de hoşuma gidiyordu. tekrar telefonum çaldı arayan sevgilimdi ve nerede olduğumu sordu.

ben de dönmeme daha en az 1 saat var dedim. telefonu kapatıp alt kata girdi yukarı çıkacak diye ödüm koptu ama o alt katta tuvalette mayosunu değşip tekrar dışarıya çıktı. bu kez ona fantazi olsun diye aldığım mikro bikiniyi giymişti. üstü memelerinin yarısını bile kapatmıyordu ve biraz kaysa uçları görünecek gibi dışarı fırlıyordu. altı ise tangaydı ve götünün iki tarafını açıkta bırakıyordu. tekrar yerine gitmeden duşun altına girdi ve kendini ıslattı. zaten yarısından fazla açık olan memeleri bikini ıslanınca iyice görünür olmuştu hatta bir memesinin ucu dışarı çıkmak üzereydi. o şekilde gelip şezlonga oturdu. bacak bacak üstüne atıp temizlikçilere bakıyordu. tam o sırada ona yakın duran temizlikçi mayosunu işaret etti.

dışarı çıkmak üzere olan meme ucunu parmağı ile işaret etti. Filizde gülüp kapatır gibi yaptı. ikisi de neden kapattın der gibi güldüler ve övücü sözler söylediler. sevgilim hala çok rahat görünüyordu. bu sırada radyoda çalan bir parçayla temizlikçi dans hareketleri yapmaya başladı. tempo tuttuğunu görünce yanına gidip elini uzattı ve onu dansa kaldırdı. bir an dans gereği Filiz ona arkasını dönünce belinden tutup kendine doğru çekti ve mayosundan dışarı fırlamak üzere olan sikini götüne dayadı. ben artık tokadı yer dye düşünürken Filiz tepki göstermeden dans etmeye devam ediyordu. Bu sırada ikinci temizlikçide yanlarına gelmiş onlarla beraber dans figürleri yapıyordu. Genç olan temizlikçi bir kez daha Filizi kendine doğru çekti ve bu kez eliyle kalçalarına dokundu.

Filiz geri çekilmek yerine dansa devam edince diğer temizlikçide ona yanaştı ellerinden tutup yularıya kaldırdı. Bu sırada diğeri filizin belini kavramıştı ellerini yukarı doğru çıkartıp omuzlaına indiriyor arada göğsüne doğru iniyordu. bu şekilde dans etmeye devam ederken yüzü filize dönük olan iyice ona yanaştı ve sevgilimde ses etmeyince ikisinin arasında boşluk kalmayacak şekilde dans ediyordu. Filiz aralarında döndü ve mayolu olana yüzünü diğerine ise götünü çevirdi. filiz görmesede arkasında kalan sikini sıvazlıyordu daha sonra ellerini kalçasına koyup sıkmaya başladı diğeri ise ellerini memelerine koydu.bu arada arkadaki bikini altının iplerini çözdü ve dansın da etkisi ile filizin mayosunun altı düşüverdi. diğeride hılza bikiniyi yukarı sıyırdı. sevgilim birkaç saniye içinde iki yabancının arasında çırılçıplak kalmıştı.

temizlikçiler de filizi havuzun kenarındaki çimlere yatırdılar. genç olan mayosundan sikini çıkarttı. uzaktan görebildiğim kadarıyla normal bir aleti vardı. diğeri pantlonunu indirince aletinin çok kalın olduğunu gördüm. fazla uzun olmasa da filiz eliyle çevresini kavrayamıyordu. deli gibi memelerini amını yalamaya başladılar. daha sonra filiz kalın olanı emmeyi denedi ama kalın yarrak ufacık ağzından içeri girmedi. bu sırada diğeri yere uzandı ve filizi kucağına oturtup sikmeye başladı. filiz eliyle kalın olanla oynamaya devam ediyordu. altındaki yerden kalkınca kalın filiz çömelip kalın olana doğru domaldı ve adam arkasına geçip yarrağı tek seferde dibine kadar gömdü. filiz önce acıyla bağırdı birkaç kez çıkmasını istedi ama adam belinden tutup pompalamaya devam etti ve kısa süre sonra filiz artık zevkten inler hale gelmişti.

yakşalık yarım saat kadar değişe değişe siktikten sonra filizi kalın yarrağın üstüne oturttular. diğeri arkaya geçtiğinde ben niyetlerini anlamıştım ama daha önce bunu yaşamadığı için filiz tahmin edememişti. kalın yarrak amındayken diğeri de önce yalayarak göt deliğini açtı ve sonra arkasına geçip yarrağını götüne soktu. ben de daha önce çok sikmiştim götünü ama iki yarrak aynı anda ilk kez oluyordu. bir süre sonra hem adamlar hem filiz zevkten dellirmişçesine boşaldılar. genç olan hızla duş alıken kalın yarraklı filizi kucağına alıp bir kere daha sikti ve boşalırken yarrağı çıkartıp memelerinin üzerine akıttı. sonra da toparlanıp gittiler. ben bir süre sonra yeni gelmş gibi yapıp havuz kenarına gittim.

filiz deli gibi dudaklarıma yapışıp öpmeye başladı ve beni soyup yarramı emip kaldırdı. şezlonga oturttu ve yarrağımın üstüne oturup bana memelerini emdirerek tam 3 kere orgazm oldu. tatil boyunca her gün deli gibi sevişmeye devam ettik, ben ne yaptıysam ona bunu anlattıramadım tatil sonuna kadar. ama geçen hafta evde sevişirken herşeyi anlattı ve çok tahrik oldu.