Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1534 Kez Okundu

Yeni Boşanmış Ablam Sikmeme izin Verdi – Seks Hikaye

Yeni Boşanmış Ablam Sikmeme izin Verdi – Seks Hikaye

Selamlar 18 yaşında bir gencim. Size Dul Ablam ile başımdan geçen hikayeyi anlatacağım. Evde ders çalıyordum. Ablam banyo yapıyordu. Birden onu izleme merakım tuttu. Üstelik banyodaydı bizim tuvalet. Bende kapıyı tıkladım ve tuvalete geliyorum dedim. O perdeyi çekmişti bile. Bana tamam gel perdeyi çektim demişti. Bende girdim utanarak başımı öne eğdim ve girdim. Gerçekten de perde kalındı görmek için çok yakından bakman lazımdı.

Neyse isimi hallettim ve çıkıyordum, birden ona abla istersen sırtını yıkayayım mi dedim. Oda hadi be salak isim var çabuk çık dedi. Ama korktum bir an. O an içeri gidip anneme baktım horul horul uyuyordu. Kapısını yavaşça kapayıp jileti aldım ve ablamın yanına gittim. Perdenin arasından dul ablam a al bu yeni dedim ve aldı.

Ben bu kez trasa yardim edeyim mi dedim. Oda ya manyak misin sen diyerek beni azarladı.

Annem uyanacak diye korkuyordum. Dul ablam yıkandıktan sonra yanıma geldi. Bornozluydu. Koltuğa oturup bana sen deli misin dedi. Bende ya abla ben iyilik olsun dedim. Neyse dedi. Kurulanırken kremi alıp bana verdi. Sırtıma sür dedi. Tamam dedim. Koltuğa uzanırken sutyen ve külotluydu havlu ile iyice de kapatmıştı. Uzandı ve bende iyice kremledim. Bacaklarına da istiyor musun dedim. Yap dedi.

Ablam Kıvama Gelmeye Başladı

Götünün kenarlarından başlayarak okşaya okşaya yaptım. Bacaklarının alt kısımlarını da yaparken ya abla sen harbi mükemmelsin enişte senden niye boşandı ki. Enayiymiş dedim.

Bana bos ver simdi o köpeği dedi ve gözlerini yumdu. Tamam dedim dön dedim. Bacaklarının ön kısımlarını da kremlerken parmaklarım tasan kısımlara değiyordu. Bana yapma ya diyordu bir ara aralayıp baktım süperdi.. Bir daha olmasın dedi tamam dedim. Ama yalamak istiyordum. Abla hiç görmedim nasıl bir şey diye merak ettim dedim. Oda uf ya sen manyaksın diyordu.

Tam o an kalktı ayağa ve hiç mi görmedin dedi. Bende evet dedim ve birden donunu aşağı indirdi. İşte bu dedi ve parmağımla dokundum. Titriyordum. Ben oturuyordum o ayaktaydı. Bir adım yanaştı ve başıma elini götürdü ve başımı eğince tam burnum orasına değdi. İyice bastırınca başladım emmeye yavaşça yaladıkça yaladım.

Deli olacaktı bende delirdim. Benimki de iyice kalkmıştı hem yalıyor hem bacaklarını okşuyordum. Müthiş güzeldi.

Doymuyordum sonra uzattı beni yere ve benimkini okşamaya başladı çıkarıp yalamaya başladı Biraz yaladıktan sonra sokmak istedim. Ama izin vermedi. Olmaz dedi ama dayanamadık ve sürtmeye başladık. Sonra ansızın içine soktum sıcak ve kaygandı. Çok zevk alıyordum.

Ablam hep omuzlarımı ısırıyordu. Sonra çıkarıp yalamaya başladı ve ağzına boşaldım.

Nasıl olduğunu anlamadım bile. Sonra beni sıkı sıkı tembihledi. Sakın ha kimse bilmesin dedi. Tamam dedim. Hala korkuyorum. İyisin dedi bana. Öpüştük ve ayrılırken artık enişteyi bende istemiyorum dedim. Oda ama onunki seninkinden kalın dedi. Neden dedim. Yaşın genç dedi ve tekrar öpüşüp uyuduk.

Bir daha da yapmadık. Çünkü ablam ikinci evliliğini yaptı.