Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 748 Kez Okundu

İlk Lezbiyen İlişkimde Götüme Salatalık Yedim

İlk Lezbiyen İlişkimde Götüme Salatalık Yedim

Herkese merhaba. Ben Almanya’dan Banu. Burda okuduğum lezbiyen hikayeden sonra ben de yazmaya karar verdim. Ben Köln’de, 6 katlı bir apartmanın son katında yalnız yaşıyorum. Evde tek kaldığım için evde çok rahat kıyafetler giyerim ve bazen çıplak bile duruyorum. Benim alt katımda ise Türkan teyzeler oturuyor. Türkan teyzenin Hande isminde bir kızı vardı. Hande de 21 yaşında. Çok güzel bir kız ve kıvrımlı hatlara sahip, iri göğüsleri, taş gibi vücudu var. Hande’yle uzun süredir arkadaşız. Bundan 3 hafta önce Türkan teyzelerin Türkiye’ye gitmeleri gerekiyormuş. Hande çalıştığı için gitmeycekmiş ve Hande’nin benle kalması için rica ettiler. Ben de bir sorun olmayacağını ve kalmasının beni de mutlu edeceğini söyledim. Neyse Türkan teyzeler Türkiyeye gitti ve biz de Hande’yle beraber kalmaya başladık.

Hande ertesi gün çalışıyordu, ben evdeydim. Akşam için yemek hazırladım ve içki aldım. Tüm gün evde olduğum için üzerimde ev hali kıyafetlerim vardı, beyaz bluz, içimde sutyen yoktu ve altımda mini etek ve tanga giymiştim. Akşam Hande geldi. Kapıyı açtığımda gözleri göğüslerimdeydi. Yemek hazırladığımı ve içki aldığımı söyledim. “Tamam!” dedi. O da üzerine rahat birşeyler giyip geldi. Yemeğimizi yedik, içkilerimizi doldurduk, başladık sohbete. İki kız sohbet ederken, kaçınılmaz olarak konu sexe geldi. Ben bakire değildim, öğrendim ki o da değilmiş. Biz alkolün etkisiyle sarhoş olmaya başladık ve daha rahattık. Ben, “Pørnø izleyelim mi kız?” dedim. Hande benden çok istekliydi, “İzleyelim!” dedi. İnterneti karıştırırken Lezbiyen pørnøları dikkatimizi çekti, birini açtık. Kadınlar 69 pozisyonunda birbirinin amlarını yalıyorlardı.

Benim amım sulanmaya başladı, azmıştım ve alkolun etkisiyle Hande’nin amına elimi attım. Baktım Hande’den ses yok, okşamaya devam ettim. Artık o da benim amımı okşuyordu. Biz Laptopu kapadık, benim yatağa geçtik ve başladık öpüşmeye. Çok ateşli bir şekilde öpüşüyorduk. Daha sonra ikimiz de soyunduk ve ben Hande’nin göğüslerine indim. Taş gibi göğüslerini öpüyor, yalıyordum. Amına indiğimde Hande çok azmıştı, amına dil attığımda kıvranmaya başladı ve am suları akıyordu. Ben de amını parmaklayıp yalıyordum. Hande çok geçmeden titreyerek boşaldı. Sıra şimdi Hande’deydi ve beni yatağa uzatıp, ayak parmaklarımdan başlayıp amıma kadar yalamaya devam etti. Çok ateşli yalıyordu, ben de göğüslerimi okşuyordum. Sonra beni domalttı ve arkadan götümu yalarken amımı parmaklıyordu. Çok geçmeden ben de boşaldım.

Birer sigara içtikten sonra, ben mutfaktan büyük bir salatalık getirdim. Hande salatalığı görünce gülmeye başladı ve hemen önüme domaldı. Ben biraz amını yaladıktan sonra, amına sert bir şekilde salatalığı soktum. Hande salatalıktan çok zevk almıştı. Amına sert sert sokup çıkarıyordum salatalığı. Arada götüne de parmak atıyordum. Hande çığlık çığlığa boşaldı. O da aynı şekilde salatalıkla beni sikmek istiyordu. Hemen önüne domaldım. Amıma sokacak diye beklerken, salatalığı ıslatmadan bir anda götüme soktu. Götüm çok acımıştı, fakat hoşuma da gitmişti. Hande götüme sokup çıkarmaya devam etti. Sonra götümden çıkarıp amıma soktu. Hızlı bir şekilde amıma sokup çıkarırken ben de boşaldım. Sonra beraber duşa girdik, orda da devam etti sevişmelerimiz…

Hande’nin annesigil Türkiye’den gelesiye kadar, her gün sikiştik ve halen de yapıyoruz.