Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1369 Kez Okundu

Köye Yeni Gelen Öğretmen Götümü Sikti Dağıttı – Sex Hikaye

Köye Yeni Gelen Öğretmen Götümü Sikti Dağıttı – Sex Hikaye

Selam ben Gaziantep’ten Aysun. Bu anlatacağım olay tamamen gerçek olup, sadece yer ve isimler farklıdır. Bu olay yaşandığında 16 yaşındaydım. Bundan 2 yıl önce bizim köye yeni bir Öğretmen geldi. İlk başlarda herkese karşı soğuk duran bu Öğretmen, sonraları herkesle çok yakın olmaya başladı, köyde herkesin evine gidiyor ve herkesle muhabbet ediyordu. Özellikle köyün genç kızları bu Öğretmene karşı ilgiyi artırmış, hepsi de onunla konuşabilmek için fırsat arıyordu. Biz kız kıza sohbet ederken, kızlardan birçoğu Öğretmenle ilgili fantazi kuruyor ve gece yanına gidip sevişmeyi hayal ediyordu. Bu Öğretmen bize de gelmiş ve yemek yeyip çay içmiştik. Bize her geldiğinde benimle şakalaşıyor ve bana çok sıcak davranıyordu. Artık ben de diğer kızlar gibi fantazi kuruyor, Öğretmenle birlikte olmak istiyordum.

Birgün gizlice abimin telefonundan Öğretmenin telefon numarasını aldım. İlk başta aramaya cesaret edemedim, ama sonra herşeyi göze alıp mesaj attım. Onun için yanıp tutuştuğumu yazmıştım ama adımı vermemiştim. Nasıl olduysa mesajı atanın ben olduğumu anladı. Artık sürekli telefonda konuşuyor ve birbirimize mesajlar atıyorduk. Hergece konuşurken elimi bacaklarımın arasına atıp, amımı okşuyor ve kendimi rahatlatıyordum. Onun sesini her duyduğumda göğüslerim sertleşiyor, emilmek istiyor ve amım yanıyor, sulanıyordu. Artık bize geldiğinde, her fırsatta çaktırmadan elini tutuyordum. Fırsatını bulsam dudaklarına yapışacağım ama hiç fırsat olmuyordu. Birgün bizim evdeki herkes hasta ziyeretine gitti, ben tek kaldım. Hemen Öğretmeni aradım, O da 2 dakika içinde bizim evin arkasına geldi. Hemen birbirimize sarıldık ve deli gibi öpüşmeye başladık. Bir yandan da birbirimizin heryerini okşuyorduk. Ben iyice azmıştım ve hemen onun sikini çıkarmak istiyordum. Fazla gecikmeden çıkardım.

Öğretmenin (kalın) yarağı elimdeydi ve ben zevkten bayılacaktım. Hayatımda ilk defa sik görüyordum ve elimdeydi. Kızlarla kurduğumuz fantazilerden biri aklıma geldi ve hemen Öğretmenin önüne diz çöküp yarağını yalamaya başladım. O’da uzanabildiği kadarıyla el değmemiş göğüslerimi okşuyordu. Sonra beni ayağa kaldırdı, göğüslerimi açtı ve deli gibi emiyordu. Heyecandan ve zevkten çıldıracak gibiydim. Sonra elini eteğimin altından külodumun içine soktu ve bir an durdu, yüzüme baktı, “Harika!” diyebildi. Amım müthiş sulanmıştı ve sikilmek istiyordu. Tam külodumu çıkaracaktım, tam o sırada yaklaşmakta olan babamın arabasının sesini duyduk. Hemen toparlandık, Öğretmen kimseye görünmeden gitti…

Artık fırsat kolluyordum ve 1 hafta sonra fırsat elimize geçti. Evdeki herkes şehire gidince, ben biraz rahatsızım diye gitmedim ve yine evde tek kaldım. Hemen yine Öğretmeni aradım ve buluştuk. Bu kez evin tandırlığında (ekmek yapılan yerinde) idik. Ve bu sefer içime külot ve sütyen giymedim, çünkü artık Öğretmenin kalın sikini yemek istiyordum. Öğretmenle hemen sevişmeye başladık. 15-20 dakika amımı yaladı ve ben 2 kez üstüste boşaldım. Ama yine de Öğretmenin sikini içimde istiyordum. Biraz sikini yaladım ve domalarak amımı yavaşça sikine yanaştırdım. Öğretmen sikini kökünden tutmuştu ve tamamının amıma girmesine izin vermiyordu. Kızlığımı bozmaktan korkuyordu, ama bana girdiği kadarı da yetiyordu. Hele götümü parmakladığında zevkten deli gibi inliyordum. Ben o şekilde birkez daha rahatlamıştım ve sıra Öğretmenin rahatlamasına gelmişti.

Birden sikini çekti ve amımı sikerken parmakladığı götümü yalamaya başladı. Daha sonra tükürüp sikini ıslattıktan sonra başladı götümü zorlamaya. Sikinin ucu götüme girdiğinde çok zevk alıyordum, ama birden ağzımı kapattı ve ne olduğunu anlamadan beynimde şimşekler çaktı. Çünkü o kalın yarağını tamamen götüme köklemişti. O acıyı tarif edemem! Bir süre öyle hareketsiz bekledi ve sonra elini ağzımdan çekti. O acıyla nasıl küfürler ediyordum Öğretmene. Öğretmen çok kızdı herhalde ve ağzımı tekrar kapayıp hızlıca götümü sikmeye başladı. Götümü resmen dağıttı, 10 dakika siktikten sonra götümün deliği iyice alışmıştı. Biraz sonra ağzımı serbest bıraktı ve götümü sikerken amımı okşamaya başladı. Çok geçmeden, sikinin birazı amımdayken aldığım zevkten daha büyük bir zevk alarak, boşaldım. Öğretmen 10 dakika daha götümü siktikten sonra, götümün içine sıcak döllerini boşalttı. Sonra toparlandık ve hemen gitti.

Ogünden sonra Öğretmenle her fırsatta götten sikişmeye devam ettik. Öğretmen götümü sike sike, götümün deliğini öyle bir genişletti ki, nerdeyse elim girecek gibi oldu. Çok yakın bir kızarkadaşım Götümün çok güzelleştiğini söyleyince, ağzımdan kaçırdım ve “Sen de benim yediğimi yesen, senin götün de güzelleşir!” deyiverdim. O da yediğimin ne olduğunu sordu ve eğer söylemezsem benimle birdaha konuşmayacağını söyledi. Ben de kim olduğunu söylemeden, götümü siktirdiğimi, isterse onun da götünü siktirebileceğimi söylediğimde, kızarkadaşım sevinçten havalara uçtu. Anlaştık, kızarkadaşımın gözleri bağlı bir şekilde, onun da götünü Öğretmene siktirecem. Ama şimdi akşam için hazırlanıyorum, yine götüm kaşındı da!