Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 1412 Kez Okundu

Evli Öğretmenim Sekse Çok Açtı

Evli Öğretmenim Sekse Çok Açtı

Üniversitenin üçüncü yılında bir hoca dersimize girmeye başladı ben 22 yaşındayım hoca 39 40 yaşlarında çok karizmatik bir adamdı ben zaten onu görüyordum ve okulda ünlüydü bütün kızlar ona hayrandı. O ise hiç kimseyle beraber olmuyordu, evliydi nikâh yüzüğü parmağındaydı çok efendi bir adamdı. Uzun boylu, siyah saçlı, karizmatik güzel bir duruşu olan ve herkesin hayran kaldığı çok zeki bir adamdı. Bütün kızlar ona hayran olmasına rağmen hiç kimseye bakmıyordu sadece işini yapıyordu fakat benimle daha tanışmamıştı ve benim ne kadar kafasına koyduğunu yapan biri olduğumu daha bilmiyordu.

Benim onu baştan çıkarmam gerekiyordu ve bir şeyler yapmak gerektiğini biliyordum zaten her zaman dikkat çekici bir kızım olmuşumdur erkekler hemen hep benimle bir şeyler yaşamak ister fakat ben sadece kendi seçtiğim, yakışıklı bulduğum kişilerle beraber olurum. Özellikle bana hiç pas vermeyen erkekler çok dikkatimi çeker onları çok çekici bulurum ve onları elde etmek için bütün hünerlerimi sergilerim. Kimsenin bana orospu diyip dememesi umurumda bile değil ben keyif almak için yaşıyorum her neyse beni az çok tanıdınız şimdi size bu adamı nasıl ayarlarım onu anlatmak istiyorum.

Adam odasındaydı ben de son derece seksi bir şekilde o gün geldim zaten dersime giren bir hocaydı fakat dediğim gibi hiç kimseye ben dahil pas vermiyordu. Ben de son derece seksi bir kıyafet giydim minicik popomun hemen altında bir şort, üstümdeyse göbeği açık kısa ve dar bir body, güzel bir makyaj ve son derece seksi bir koku sürerek yanına gittim. Odasında ona bir şeyler sordum ve gözlerinin içine baktım niyetimi açık açık anlasın diye fakat adam hiç oralı değildi ve sanki ben cinsiyetsizmişim gibi bana yaklaşıyordu. Kendimi daha fazla küçük duruma düşürmemek için hemen oradan ayrıldım farklı plan yaptım şimdi size onu anlatmak istiyorum.

Hocanın çıkış saatinde okulun biraz ilerisinde arabamı park ettim ve arabadan dışarı çıktım sanki çok zor durumdaymışım gibi suratımı ellerimle kapattım ve ağlıyormuş gibi yaptım. Hoca zaten beni tanıyordu ve orada göz göze geldik hemen arabasını durdurdu ve yanıma geldi, ne olduğunu sordu. Ben de ailemle aramın bozulduğunu söyledim, merak etme geçer dedi, fakat çok kötü şeyler yaşadığımı söyledim, ne olduğunu sordu biraz nazlandım burada nasıl anlatayım çok uzun dedim. Gel kafeye gidelim dedi bana bir dost gibi yaklaştı fakat benim niyetim bozuktu onu kafeye götürmüştüm ve işte karşılıklı olarak işte oturuyorduk, neredeyse onu elde etmiştim.

Ona orada bir şeyler uydurdum ve her konuşmamda son derece çekici olmaya çalıştım adamın bence artık aklına girmiştim. Daha sonradan onun da aslında meyilli olduğunu fark ettim ve yalnız başıma yaşadığımı evime gelip gelemeyeceğini sordum tamam bir kahveni içerim dedi. Hemen o kafeden kalktık ve evime doğru gittim yine altımda minicik bir şort vardı arkamı döndüm birden ve benim götüme bakıyordu. Evet, adam beni arzuluyordu sonunda başarmıştım.

Okul dışında beni gördüğü için öğrencisi gibi görmemişti beni herhangi biri gibi görmüştü ve beni sikecekti işte çok mutluydum. Hiç kimsenin elde edemediği adamı ben elde etmiştim, onu evime alarak güzel bir kahve yaptım yanına oturdum ve ona olan hayranlığımı söyledim. O da çok seksi bir kız olduğumu ve bana karşı koyamayacağını söyledi. Ben de daha fazla zaman kaybetmeden hemen dudaklarına yapıştım ve bacağımı atarak kucağına oturdum. Bir yandan penisine sürtüyor bir yandan dudaklarını ateşli bir şekilde öpüyordum.

Onun ve kendi tişörtümü çıkardım göğüslerimi görünce of dedi, bu kadar dirisini görünce tabii ki her erkek delirir ve hemen yalamaya başladı. Ben de bir yandan pantolonları çıkardım ve tamamen çıplak kaldık. Tekrar kucağına çıktım ve sevişmeye başladık, ateşli bir şekilde göğüslerimi yalıyordu fakat ben çok azgın durumdaydım. Bu adamı hemen elde etmeliydim ereksiyon oldu ve ben de üzerine oturduğum ve kucağında git geller yaparak kendimi ödüllendiriyordum. hocamın gözlerinin içine bakıyor dudaklarını öpüyor ve onun erkekliğini tadına bakıyordum bu anlara doyum olmazdı. Kucağında iyice hızlanmaya başladım sonra arkamı döndüm o güzel kalçalarımı görsün diye eğilerek onun oturduğu sırada kalçalarımı gözlerinin önüne sererek git geller yapmaya başladım. Kalçalarımı tutmuştu ve bastırıyordu, o bastırıyor ben yukarı kalkıyordum, tekrar bastırıyor kalkıyordum, böyle bir oyun yapmıştık.

Bir yandan kalçalarımı okşuyordu adam çıldırmıştı ve benim gibisini hiç görmemişti, böylesine ateşli şekilde sevişen bir kadına hangi erkek karşı koyabilir ki? Tekrar önüme döndüm çünkü onun dudaklarını öpmek istiyordum ve tekrar kucağına oturarak dudaklarını yalamaya başladım. O da göğüslerimi öpüyor sonra tekrar dudaklarıma çıkıyordu. İkimiz de alabileceğimiz zevkin en doruk noktasındaydık ve aynı anda orgazma ulaştık. İkimizde titredik kasıldık ve boşaldık, muhteşem bir duyguydu. Hemen yanına uzandım başımı göğsüne yasladım ve ona olan hayranlığımı bir kere daha söyledim. O da kalçalarımı okşuyordu ve en son on yıl önce falan böyle bir sevişme yaşadım diyordu, uzun zamandır benim gibisini görmemişti, zaten karısına sadık bir adamdı ve karısından başka kimseyle sevişmiyordu.

Ben adama hiç doymamıştım onu kesinlikle göndermeye niyetim yoktu. Bu gece yanımda kal dedim tamam dedi hemen karısını aradı ve ona bir yalan uydurdu. Gerçekten onu elde etmiştim hem de çok etkilenmiştim, işte ben gerçek bir kadındım. Tekrar dudaklarına yapıştım ve önünde eğilerek kocaman penisini ağzıma aldım taşaklarına kadar yaladım, penis başını ısırdım ve ona bütün hünerlerimi sergiledim. Oral seks konusunda benim elime hiçbir kadın su dökemez bunu ona da kanıtlamalıydım. O şekilde onu tam yarım saat boyunca yaladım ve ikinci boşalmasını yüzüme yaptı. Hayatının en tutkulu gecesini yaşatacaktım ve bir süre daha bekledikten sonra üçüncü posta için onu tekrar azdırmaya başladım.

Ensest hikayeler Adam artık çıldırmıştı hem çok yorgundu hem de mutlu. Şimdi anal seks zamanıydı ve ona götümü sundum. Daha önce hiç anal seks yapmadığını söyledi ben de her şeyin bir ilki vardır dedim ve önünde domaldım. Yavaş yavaş içime girdi ve her girişinde inliyordu zevkten deliye dönmüştü ve bana aşık olduğunu söyledi ben de sadece gülümsedim, ona gerçek bir kadın nasıl olurmuş kanıtladığımı söyledim. Yavaş yavaş içime giriyor bir yandan kalçalarımı sıkıyor, okşuyordu. İnliyorduk ve gerçekten ikimiz de çok keyif alıyorduk. Önünde domalmıştım ve o da bu diri kalçaların sonuna kadar tadını çıkarıyordu tabi ki bende o muhteşem anlarda kendimden geçmiştim. İyice hızlandı, inlemelerinin volümü arttı ve kalçamın üzerine menilerini akıttı. Biz hocayla yaklaşık bir ay kadar görüşmeye devam ettik fakat ben daha sonra ben sıkılmaya başladım. Çok bile sürmüştü o da onun kibarlığından ve yakışıklı olmasındandı. Daha sonra ayrıldım ve başka maceralara koştum.