Sex Hikayeleri

6 ay önce - Admin Ekledi - 2853 Kez Okundu

İlk travesti maceramı anlatıyorum :)

İlk travesti maceramı anlatıyorum :)

Ezelden beri kalçalara tarifsiz bir merakım var. Bunun yanında 2000’lerin başından İstiklal Caddesinde tezgahtar olarak çalıştığım zamanlarda fazlası ile travesti müşterim olsa da onlara alıcı gözüyle askerden gelene dek bakmamıştım. Birkaç defa bar çıkışı Taksim’in arka sokaklarına dalsam da o zamanlar bir travesti ile ilişkiye girecek cesareti bulamadım. Hareketli sayılabilecek bir öğrencilik hayatı, harçlığı çıkartmak için çalışılan barda yaşanan keyifli anılar ve bol alkol dolu altı yılın ardından hayatın ilk büyük şoku Tunceli’de yaptığım kısa dönem askerlik oldu.

Askerliğin güzel tarafı öğrenciliği geçirdiğim Edirne’de çıtır bir 19’luk ile tanışmam olmuştu. O zamanın moda sohbet programları ile yapılan yazışmalar ve dişe sineğe uçkur çözülecek altı ay sonrasında sevgili ziyareti öncesinde İstanbul’a dönünce aklımdan pek yaramazlık geçmiyor olsa da her centilmen gibi dolu silahla buluşmaya gitmenin kabalık olacağını düşündüm. Sözde sevgiliyi aldatmama düsturu ile geçmişte kalan bir arzu ile travesti sikmeye karar verdim. Kısa bir arama sonrası hedefi saptamıştım; o günlerin gözde travestisi Duygu.

2005 yılında İstanbul travesti ortamlarını hatırlayan ve takılan dostlar o yıllarda kısa süreli çalışan ve gelinlikli fotoları ile piyasayı birbirine katan Duygu’yu anımsar. Telefon faslı sonrası Beşiktaş’ın aşina sokaklarında Duygu’nun evinin yolunu tuttum, çay kahve faslı ilk travesti deneyiminin gerginliğini atmak için vesile oldu. Duygu’nun esmer teni, upuzun saçları ve diri göğüsleri içimde bulunan arzuyu uyandırmaya yetmiş de artmıştı. Yatak odasında ilk parça kıyafetler çıkınca onun harika vücudunu seyre daldım. Kadın vücudu ve tenini çok sevsem de kendini salmamış ve sıkı travesti vücudu bambaşka oluyor dostlar ve ne mutlu Duygu bir travesti bedeninin ne derece güzel olacağını canlı canlı bana sergiliyordu. O yıllarda travestilerin müdavimleri şimdinin aksine benim gibi aktifler olduğu için Duygu rahat etmem adına iç çamaşırını çıkartmamayı teklif etse de ben tamamen soyunmasını istedim.

Uzun uzun öpüşmeler ve oynaşmalar askerliğinde etkisi ile aklımı başımdan alıyordu; önce boynuna sonra göğüslerine indim; özellikle biçimli ve ve avuç dolduran memelerine özel ilgi sonrasında o delice sakso çekmeye başladı. Hayatımda kadınlardan görmediğim bir oral seks performansına tanık olurken ben o hastası olduğum kalçaları sıkıyor, dar deliğini parmaklıyordum. Beş ayın doluluğu ile hemen boşalmamak ve tadına varmak adına yanıma uzanmasını istediğim Duygu ile öpüşürken ikimizde kendimizi okşuyorduk. Kendimden başka birinin aletini görmek fikri rahatsız edici gelse de benden keyif alan Duygu’nun kendini okşaması beni rahatsız etmedi bilakis tahrik etti.

O çıldırtıcı dakikalarda profesyonel bir travestinin sen ona izin vermedikçe hiçbir şey yapmayacağını anladım ve anın coşkusu ile bende onun aletini okşamaya başladım. Bir süre böyle oynaşıp boşalmayı erteledikten sonra Duygu’yu kucağıma alıp aletimi o daracık deliğine yerleştirdim. Aletim daracık deliğini doldurmaya başlarken yayılan sıcaklık ve inlemeleri tarifsizdi. İlk başlarda narin başlayan giriş çıkışlar git gide daha hoyrat bir hal alıyor ve küçük hanımın inlemeleri odayı dolduruyordu. Dikilen meme uçları, hızlanan nefes alıp verişi ve dikilen aleti ile onunda en az benim kadar keyif aldığını gösteriyordu.

Ben büyük finale yaklaşırken Duygu kendini okşamak için benden izin istedi bir anda kendini tutamayan küçük hanım karnıma boşalıverdi. Kızmam gereken durum beni de tahrik etmişti ve içinden çıkıp, prezervatiften kurtulup sırt üstü yatırdığım Duygu’nun güzel memelerine boşalarak finali gerçekleştirdim. Temizlik faslı sonrasında yatakta kısa bir sohbetin ardından tekrar buluşmak adına sözleşsek de asla olmadı zira o gün bugündür birkaç istisna harici hiçbir travestiyi ikinciye ziyaret etmedim.

Yanından ayrılırken hem Edirne’ye beş ayın doluluğu ile gitmediğim hemde sekste yeni bir kapı keşfettiğim için mutluydum. Kafamdaki bir tabuyu yıkmış ve kendime yeni ufuklar açmıştım. Hala cinsel tercihim kadınlardan yana, pasif olmayı aklımın ucundan bile geçirmedim ama İstanbul’un bilumum güzel travestileri ile harika maceralar yaşadım, imkan bulup ciddi anlamda tahrik oldukça da yaşamaya devam ediyorum.