Sex Hikayeleri

3 sene önce - Admin Ekledi - 1324 Kez Okundu

Kız Arkadaşımın Götünü Becerdim

Kız Arkadaşımın Götünü Becerdim

Üniversite zamanlarında çok yakın bir kız arkadaşım vardı ve birbirimizi çok seviyorduk gerçekten arkadaştık bana sevgilerini anlatıyordu ben de ona ve birbirimizde dahi kalıyorduk. Hatta bana sen nasıl erkeksin bana hiç asılmıyorsun diyordu fakat ben ona hiç öyle bir şey hissetmiyordum çünkü kız çok komikti ve gerçekten beraber iyi zaman geçiriyorduk. Bundan dolayı o büyünün bozulmasını istemiyordum. Her neyse bu kız bir gün sevgilisinden ayrılmış ve yine bana geldi ağlıyordu çocuk bunu aldatmış ve çok kötü bir şekilde yakalanmış. Zaten bir senedir beraber olduğu sevgilisiydi ve birbirlerini seviyorlardı hatta ciddi düşünüyorlardı bu yüzden kızdı ki yıkım büyük oldu.

Evimde ağlıyordu hatta bir ara omzuma yattı ağlamaya devam etti ben de ona teselli veriyordum. İşte boş ver şimdiden görmen iyi oldu, evlenip görseydin daha kötü olurdu gibi klişe şeyler söylüyordum. Sonra birden kız döndü ve keşke sen benim sevgilim olsaydın dedi. Ben de gülümsedim ve sonra iyice gözlerimin içine bakmaya başladı. Fark ettim ki kız niyeti bozuyor hemen kalktım ve sana bir kahve yapayım dedim. Bu arkadaşlığın bozulmasını gerçekten istemiyordum yanıma geldi lütfen benden kaçma en azından bir kere deneyelim dedi. Ben de arkadaşlığımız bozulabilir bu sefer ikimiz de birbirimizi kaybederiz dedim.

Bir deneyelim lütfen dedi ve dudaklarıma yapıştı bu kadar hızlı bir giriş beklemiyordum. şu anda üzgünsün yarın sabah konuşalım dedim ve mutfaktan çıktım. Evet, biliyorum çok nazlandım fakat gerçekten kızı çok seviyordum arkadaş olarak ve böyle bir şey düşünmüyordum. Neyse bu kız ben de kaldı ve çekyatta yattı. Ertesi sabah yanıma geldi ben bütün gece düşündüm ve denemek istiyorum dedi. Ben de iyi o zaman zaten ben seni zaten çok beğeniyorum ve bir deneyelim dedim. Hemen dudaklarıma yapıştı şok olmuştum kızın kasti hemen sevişmekti zaten erkek arkadaşları ile cinsellik yaşayan bir kız olduğunu biliyordum fakat daha ilk günden benimle beraberlik yaşaması şaşırtmıştı.

Ben de öpücüklerine karşılık veriyordum hemen onu çekyatın üzerine yatırdım ve iyice tüm vücudunu okşamaya başladım. Oda dudaklarımı öpüyor bir yandan da penisimi okşuyordu. İyice kalkmıştı ve hemen pijamamı indirdim onun da üzerini soydum, kız bir hışımla direk üzerime oturdu ve üzerimde zıplamaya başladı. Kadınlığını tam olarak hissediyordum ve gerçekten muhteşemdi sıcacıktı. Ben de yaşadığım bu ani durum karşısında daha fazla dayanamadım ve hemen boşaldım çünkü gerçekten çok hazırlıksızdım. Kız yanıma uzandı dudaklarımı öpmeye devam etti keşke daha önceden bunu yaşasaydık muhteşemdi dedi.

Ben de bu kadar erken boşalmama rağmen mi diye sordum, evet dedi. Sonra tekrar sevişmeye başladık gözlerimin içine bakıyor bir yandan dudaklarımı öpüyordu. Daha önce hiç anal seks yapmadım ve çok merak ediyorum bu ilki seninle yaşamak istiyorum dedi. Kızın bu kadar cüretkâr olması çok şaşırtıyordu beni. Benim de canıma minnet zaten ve hemen kalkarak gidip içerden krem getirdim. Öpüşmeye başladık ve ben de kalçalarını okşuyordum birazdan bu daracık kalçaların içine girecektim çok heyecanlıydım. Biraz canın acıyabilir dedim olsun seninle bu ilki yaşayacağım ya bu bana yeter dedi. Ben de onu domalttım önce penisime daha sonradan onun anal deliğine krem sürdüm.

Yavaş yavaş deliğine bastırmaya başladım fakat çok dardı gerçekten daha ilk seksiydi girmiyordu kız ise inliyordu ve acı çekiyordu. İstersen yapmayalım dedim hayır devam et dedi demek ki bu kadar azgın ve ateşliydi ben de yavaş yavaş ilerlemeye devam ettim. Penisimin yarısı girmişti fakat daha fazlası nasıl olacaktı bilmiyordum çünkü kızın canı müthiş yanıyordu. Haydi, erkeğim diyordu ben de biraz daha devam ettim ve az kaldığında bir anda kökledim. Evet, penisimin hepsi içindeydi daha sonradan hafif hafif git geller yapıyordum kız ise altımda inliyordu. Daracık deliği böylesine becermek ve bu kızın ilki olmak çok hoşuma gitmişti böyle devam ederek tam 20 dakika boyunca onu götünden siktim.

Evet, bu kadar uzun sürmüştü bu daracık deliğe rağmen bu kadar dayanmıştım çünkü daha yeni ilk boşalmamı gerçekleştirmiştim. İkinci olduğu için bu güzel anların keyfine sonuna kadar varmıştım. Kız ise altımda inliyordu onu biraz rahatlatmak için götünden çıktım ve vajinasının içine girdim. Artık biraz dinlenmesi gerekiyordu çünkü iyice kızarmıştı vajinasından girince bir oh çekti ve onu o şekilde becermeye başladım. Daha sonradan vajinasından da çıktım ve onun bacaklarını ayırarak kadınlığını yalamaya başladım. poposu kıpkırmızıydı ve vajinası da öyleydi zaten beyaz tenli bir kızdı iyice kızarmıştı. Biraz onu keyfe getirmem gerekiyordu çok acı çekmişti iyice dil darbeleri atmaya başladım ve g noktasına masaj yaptım.

Bir yandan da vajinasını parmakladım zaten kızların nasıl keyif aldığını iyi bilen biriyim bu şekilde bir 10 dakika kadar onu tatmin ettim ve titreyerek orgazma ulaştı. Şimdi sıra bendeydi iyice dinlenmişti tekrar vajinasının içine girdim ve onu o şekilde becermeye başladım. Fakat aklım göt deliğindeydi çünkü bu daracık deliğin tadına doymamıştım. Vajinasından çıkarak tekrar götünden sikmeye başladım kızın da inlemeleri artmıştı sanırım artık keyif alıyordu. Bu darbelerin ve bu zevkin keyfini beraber çıkarıyorduk. Bir vajinasına bir arkasına girerek onu şaşırtıyordum ve daha fazla dayanamadım yaklaşık yarım saatin sonunda poposunun üzerine titreyerek ve kasıla kasıla boşaldım.

En yakın kız arkadaşımı becermiştim hem de onu götünden beceren iki erkek olmuştum kendimi şanslı hissediyordum. Yanıma yattı ben de kafasını göğsüme aldım ve saçlarını okşamaya başladım. Pişman mısın diye sordum hayır çok mutluyum dedi. Ben de öyle dedim keşke daha önceden beraberlik yaşasaydık gerçekten çok keyif aldım dedim, o da aynılarını söyledi. O gün yataktan hiç çıkmadık ve kahvaltımızı dahi yatakta yaptık. Akşama kadar tam altı posta attık artık iliğim kemiğim kurumuştu. Kıza bir önünden bir götünden bütün gün sikmiştim geceyi nasıl yaptım bilmiyorum çünkü ikimizde soluksuz ertesi güne kadar uyumuşuz. Ertesi gün ise sınavımız vardı ve okula gittik okulda sevgili gibi takıldık ve herkese beraber olduğumuzu söyledik.

Tüm çevremiz çok şaşırmıştı çünkü biz çok yakın arkadaştık. Arkadaşlarım bir bilse dün geceden beri sevişiyorduk ve onu götünden dahi beceriyordum gerçekten çok şaşırırlardı. İnsanların tepkisini görünce ben bunu düşünüyordum şu anda söylesem ne komik olurdu. Her neyse bu kızla gerçekten çok ateşli zamanlar geçirdik ve tam iki sene boyunca beraber olduk hem en yakın arkadaşımdı, hem seks partnerim, hem de hayatı paylaştığım kişiydi. Fakat daha sonradan beni yakın bir arkadaşımla aldattı, sonradan öğrendim ki ona da götünden kendini becertmiş. Bunu da çok acı bir şekilde öğrendim ve ondan hemen ayrıldım. Ben de onunla yaşadığım birlikteliği burada anlatarak en azından içimi biraz olsun rahatlattım.