Sex Hikayeleri

1 sene önce - Admin Ekledi - 1279 Kez Okundu

Yeni Gelen Kimya Hocamı Odasında Siktim – Sex hikayeleri

Yeni Gelen Kimya Hocamı Odasında Siktim – Sex hikayeleri

Yeni Gelen Kimya Hocamı Odasında Siktim

Yeni dönem başlamıştı. Artık Diyarbakır’daydım. 2+1 evde tek başıma oturuyordum. Artık Ali yoktu, Hakan yoktu, Hatice Teyze yoktu, Rojda yoktu, Ayşe yoktu, Pelin yoktu ve Fatma Hanım yoktu. Evde cinsel ihtiyaçlarımı 31 çekerek karşılıyordum.
Okulda bu sene kimya derslerimiz vardı. Kimya dersimize 32 yaşındaki Yard. Doç. Bilsen Hoca giriyordu. Güzel bir kadındı ve düzgün bir vücudu vardı. Dizüstü etekler giyiyordu. O düzgün bacakları beni azdırıyordu. Derse her girdiğinde yarrağım kalkıyordu. Çoğu zaman fark edilmemesi için en arka sıraya oturuyordum.
Yine bir gün Kimya dersinde en arka sıradaydım. Yarrağım yine kalkmıştı. Bilsen Hoca ders esnasında sınıf içinde turlarken yarrağımın kalkmış olduğunu fark etti. Bir kaç saniye kadar durakladı daha sonra devam etti. Çok utanmıştım.
Ders çıkışında Birsen Hoca beni odasına çağırdı. Hapı yutmuştum. Kesin beni üniversitenin disiplin kuruluna sevk edecekti. Odasına girdim. Koltukta oturuyordu. Karşısındaki sandayeye oturmamı istedi. Manzara müthişti. Etek iyice yukarı çıkmıştı. Bacakları süperdi ve kilotu görünüyordu. Kırmızı bir kilot giymişti. Yarrağım yine kalktı. Bu kez tam hapı yutmuştum. “Senin koca oğlan yine kalktı.” dedi. “Hocam, çok özür dilerim. Elimde değil, kalkmasına engel olamıyorum.” dedim. “Böyle engel olamazsın. Boşalması gerekiyor.” dedi. Önümde dizlerinin üzerinde çöktü ve fermuarımı indirdi. Şok geçiriyordum. Pantolonumu ve kilotumu birlikte aşağı sıyırdı. Yarrağımı görünce bu kez Bilsen Hoca şok geçirdi. “Bu nasıl bir yarrak böyle, kolum kadar.” dedi. Önce yarrağımı biraz okşadı, sonra da ucunu ağzına alıp somurmaya başladı. Çok azmıştım ve çok geçmeden Bilsen Hoca’nın ağzına boşaldım. Ağzındaki döllerimin hepsini yuttu.
Bu kez devreye girme sırası bendeydi. Bilsen Hoca’nın dudağına yapıştım ve ateşli bir şekilde öpüştük. Yavaş yavaş soymaya başladım. Bir tarftan soyup, bir taraftan okşuyordum. Bir süre sonra çırılçıplak kaldı. Çok güzel bir vücudu vardı. Pelin’in vücudu kadar olmasa da onun vücudu gibi pürüzsüz ve dimdik göğüsleri vardı. Göğüslerinden başlayarak amcığına kadar yaladım. Amcığını 15 dakika kadar yaladıktan sonra Bilsen Hoca boşaldı. Odasında çekyat vardı. Onu açtım ve Bilsen’i sırt üstü yatırdım. Bilsen’in bacaklarını omzuma alıp yarrağımı tükürükleyip amcığına dayadım. Dudağına dudağımla yapışıp yarrağımı ittirdim. Yarrağımın ucu zorlanarak girmişti. Çok acı çektiği yüzünden belli oluyordu ama dudağına yapıştığım için bağıramıyordu. Tekrar ittirip yarısına kadar soktum. Daracık amcığı vardı. Çok zevk alıyordum. Daha fazla itmeden bu şekilde gitgel yapmaya başladım. Amcığı yarrağıma alışmaya başlamıştı. Alıştıkça daha derine girmeye başlamıştı. Bilsen Hoca’nın yüzündeki acı dolu ifade zevk alan bir gülümsemeye dönmüştü. Ben de dudağını bıraktım. “Muhteşemsin erkeğim. Kocamın yarrağı 13cm. Seninki kolum kadar…” dedi. “Siz de muhteşemsiniz hocam… Genç kız gibi vücudunuz var. Sanki bakire kız siker gibiyim.” dedim. Bilsen Hoca çocuk da yapmadığı için amcığı daracıktı. Yarım saat boyunca boşalmadan sikiştik. Yarım saat geçtikten sonra ikimiz aynı anda boşaldık.